Kategorie: Úvahy

Každý dům či byt by měl mít dokumentaci

Nedávno se k nám přistěhovali noví sousedi. Koupili si rodinný dům od minulých sousedů. Celkem skvělá změna z bytu v ne zrovna oblíbené části města. Když jsem tak přemýšlel nad problémy, co s "novým" domem souvisí, říkám si, že by spousta věcí odpadla, kdyby k němu byly podrobné plány.

Dokumentace všech zdí s rozměry, plány elektroinstalace, vody a kanalizace. Pak se už nemusíte strachovat někde vrtat, bourat a jakkoliv upravovat dům k obrazu svému. Jako přílohu k tištěné dokumentaci bych přikládal i model domu vypracovaný v nějakém open-source softwaru, aby si plánované změny majitelé mohli rychle prohlédnout.

Nechat si dům změřit termokamerou a přiložit fotky k plánům. Noví majitelé nebudou muset přemýšlet nad nástrahami a určitě je takové výhody při koupi osloví.

Komentáře rss


, - odpovědět
avatar
any other set of Breitling rolex watches Oakley sunglasses replica, and performs like them too! They're relatively lightweight, comfortable to wear and feature Oakley's top-shelf Prizm lens – all good things.It's not until Balenciaga replica handbags you get a closer look at the arms of the frame that you notice the Intel-created hardware. At the temples, IWC replica watches you'll find a touchpad, various sensors,

Kategorie

Kde se objevuji

PropagandaNavštivte nás na Google+