Kategorie: Utopie

Změna myšlení díky poslechu hudby

Změna myšlení díky poslechu hudbyPři krájení sýra jsem si vzpomněl na scénu z jedné hry. Tuším, že to byl Red Alert. Nějaký voják zvedl telefon a v něm byly slyšet podivné zvuky. Vyvalil oči, pln pochopení, vytáhl zbraň a kolegu zastřelil. To video mě hodně zaujalo. Dnes, při přípravě svačiny, mě napadlo něco podobného (ano zažívám divné evokační situace). Co když hudba, kterou denně posloucháme nás někam také vede? Nemyslím teď ani tak díky textu, ale cíleně díky autorovi. Napadlo mě, že by bylo zajímavé, kdyby někdo takhle mohl manipulovat s lidmi. Cílová skupina lidí by si poslechla hitparádu a postupem času by kupovala třeba více jednu značku, než tu druhou a tak podobně.

Byla by to něco jako hypnóza vyvolaná hudbou, avšak dlouhodobější. Vím, je to hloupost, ale dle mého další věc vhodná úvahy.

Komentáře rss


, - odpovědět
avatar
pairing third-party Balenciaga replica handbags sensors like your heartrate strap, power meter and cadence sensors.All this data is communicated to the Radar Pace app and back to you via a friendly female voice in your headphones. Think of Breitling rolex watches "Radar" as a Siri or Alexa who specialises in training; specifically, your training in running or cycling.In rolex replica uk using the Radar Pace app you can.

Kategorie

Kde se objevuji

PropagandaNavštivte nás na Google+