Kategorie: Společnost

Fanatističtí šašci v nepřirozených pixelech

Fanatističtí šašci v nepřirozených pixelechJe asi 30 stupňů a já se cestou po městě dívám na holku plavých vlasů v dlouhém, koženém kabátě, kráčejíc v parodii na boty. Ne, nebudu Vám nutit můj styl oblečení a jakkoliv úchylný názor na vkus. Já vidím kráčející protest na přirozenost. Není snad skvělé ukázat sluníčku trochu té kůže a vypadat, jak po super dovolené, než jako tavený sýr z Pribiny? Viděli jste film „Yes man“? Skvěle ukazuje nezvládnutý život pro aktuální nápad. Vyrazte tak na open air akci, kde po dešti kanady příjdou vhod. Ne do prosluněného poledního města, plného lidí.

Popadněte rozum do hrsti a myslete prosím střízlivě. Otevřete pár časopisů, prohlédněte si holky, co prošly photoshopem a vemte si zdravé % z jejich seriozního vkusu do hlavy.

Chápu pocit, kdy se chce jedinec od společnosti, kterou neuznává odlišit, ale proč být hned jakýsi rebel? Celkově mi takhle „vyparádění“ lidi připadají jako burani. Je to trochu prvopohledová diskriminace, ale tak to prostě vidím a málo kdy je tomu jinak. Holky v kanadách s mastnými vlasy přitažlivé nejsou, ať těch absintů vypijete sebevíc. Přidejme tomu pár kusů piercingu, nějaké to tetování na krku, či ruce a je tu obluda číslo jedna. Vždy, když takovou chodící image potkám, vybaví se mi nějaký sci-fi film, kde lidstvo dospělo k celosvětovému konfliktu a přežívá několik stovek lidí v úděsných podmínkách.

A jak vnímáte takové lidi vy?

Komentáře rss


, buchty odpovědět
avatar
Nápodobně :-).
Přirozenejch buchet je čím dál tím míň.

Kategorie

Kde se objevuji

PropagandaNavštivte nás na Google+